Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši členové

Příspěvky

Letní tábor na Tesáku

5. 9. 2012

V měsíci srpnu již tradičně proběhla taková malá letní rekreace pro rodiče a děti. Primárně zveme členy TJ Slovan, dále zveme neslyšící děti a rodiče z jiných okresů a organizací a nakonec se snažíme kapacitu chaty naplnit slyšícími nebo uplně externími zájemci. I když program je zajímavý a pro děti bohatý, každoročně klesá zájem o tuto rekreaci a tím i počet účastníků. 

 

Dotazník pro členy i nečleny TJ Slovan neslyšících Zlín

28. 3. 2011

Výkonný výbor TJ připravil za účelem podpory nových sportů a zvýšení divacké atraktivivty dotazník, jehož vyplněním a odesláním zpět můžete ovlivnit přípravu programu naší organizace. Dotazník je rozeslán na všechny známé emailové adresy členů i nečlenů TJ. Zájemci, kteří dotazník zatím neobdrželi a chtějí se zapojit, napište na email tj.slovan(at)centrum.cz nebo kamiladamborska(at)seznam.cz a dotazník Vám bude obratem odeslán.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši členové | Komentářů: 0

Výbor TJ Slovan neslyšících Zlín

22. 1. 2011

Na jednání Valné hromady, nejvyššího rozhodovacího orgánu TJ Slovan neslyšících Zlín byli zvoleni členové výkonného výboru pro funkční období 2011-leden 2015. Na prvním jednání výkonného výboru dne 28.1.2011 byly přerozděleny funkce. Aktuální složení výkonného výboru a obsazení jednotlivých funkcí naleznete níže.
 
 

Členské příspěvky na rok 2012

21. 1. 2011

Členské příspěvky jsou velmi důležitým příjmem organizace. Putují výhradně na provozní náklady, např. pronájem hracích ploch, nákup sportovních potřeb, výdaje spojené s konáním sportovních i společenských akcí.
 
 
 

Historie TJ

1. 2. 2007

 

 

 

 

 

 

TJ Slovan neslyšících Zlín byla založena již v roce 1945. Od tohoto roku funguje a je velmi dobře hodnocena jak v oblasti zlínského regionu, tak také v Českém svazu neslyšících sportovců.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši členové | Komentářů: 0